Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Kharkiv

  1. 09:00Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  2. 11:10Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  3. 13:10Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  4. 16:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 19:00Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  6. 20:00Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  7. 20:45Tomaszow Mazowiecki Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  8. 22:15Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
  9. 23:25Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  10. 00:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 02:45Dorohusk celnice (PL-UA)
  12. 04:35Yagodyn celnice (UA-PL)
  13. 06:50Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  14. 08:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  15. 11:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  16. 13:10Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  17. 18:45Poltava Požární stanice, ul. Velikotirnovskaya 7
  18. 20:55Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  19. 21:05Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Boreychuk M.I.
  • Doplňující informace: Transportation of disabled people - along with an accompanying person (check with the carrier for details). Transportation of animals is allowed - check with the carrier (only with documents). The ticket must be in printed form
  • Zavazadla: 1 ks - zdarma, každých dalších 10% ceny jízdenky. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava dětských kočárků (pouze ve složeném stavu) - v nepřítomnosti jiného zavazadel. Jízdní kola nejsou povolena.
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    25% Ditě od 0-12 let
    99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací