• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Swinoujscie (K)

  1. 08:15Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  2. 10:25Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 16:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 18:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 21:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 22:20Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 01:20Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 01:25Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 03:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 03:55Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  11. 05:00Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
  12. 06:25Tomaszow Mazowiecki Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  13. 07:10Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  14. 08:10Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  15. 11:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  16. 13:30Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  17. 15:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  18. 17:30Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  • Dopravce: Kaluzhenov V.V./EWHD
  • Doplňující informace: Transportation of disabled people is not provided. Baby-pram transportation - in unassembled condition, located in the luggage compartment (10% of the ticket). Hand luggage 1 pc. up to 7 kg. (44x40x40) - free. Boarding only with printed ticket.
  • Zavazadla: 1 ks na 20 kg. (60х60х60) - zdarma, každých dalších 10% ceny jízdenky. Přeprava zvířat je povolena (v kabině: se samostatným sedadlem, cena je 100% z ceny jízdenky, podestýlka, košík na přepravu, čenich, límec, vodítko jsou povinné; v zavazadlovém prostoru: platba zavazadlového prostoru (10% z ceny jízdenky), košík na přepravu) , čenich, límec, vodítko, podestýlka - povinné).
  • Slevy: 25% Ditě od 0-12 let
    99% Děti 0-6 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací