• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bilche-Zolote - Ternopil

Ternvoyage
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 12:40Bilche-Zolote Autobusová zastávka
  2. 12:50Glybochok (Borshivskiy r-n) Autobusová zastávka
  3. 13:05Verkhnyakivtsi Autobusová zastávka
  4. 13:20Borschiv Aut. Nádr., ul. Kondry, 3
  5. 13:29Lanivtsi (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  6. 13:33Kozachchina (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  7. 13:39Ozeryany (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  8. 13:57Kolyndyany Autobusová zastávka
  9. 14:13Zavodske (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  10. 14:25Chortkiv Aut. Nádr., ul. Копичинецька,22
  11. 14:50Kopychyntsi Aut. Nádr., ul. Chortkyvska 46
  12. 15:30Terebovlya Aut. Nádr., ul. Knjazja Vasylka, 75
  13. 15:50Druzhba (Terebovlianskyi r-n) Autobusová zastávka, ul. Lesi Ukrainky
  14. 16:25Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 zavazadla do 100 km. - 5 UAH., Více než 100 km - 10 UAH.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací