DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Ternopil - Skala-Podilska - Borschiv

Ternvoyage
Odjezdy: 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub, 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub
  1. 07:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  2. 07:48Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
  3. 08:26Kopychyntsi Aut. Nádr., ul. Chortkyvska 46
  4. 08:35Oryshkivtsi (Gusyatinskiy r-n) Autobusová zastávka
  5. 08:50Chortkiv Aut. Nádr., ul. Копичинецька,22
  6. 08:56Zavodske (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  7. 09:09Kolyndyany Autobusová zastávka
  8. 09:15Davydkivtsi (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  9. 09:28Losyach (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  10. 09:37Gyshtun Autobusová zastávka
  11. 09:55Skala-Podilska Autobusová zastávka, poblíž pomníku děla
  12. 10:01Ivankiv (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  13. 10:11Mushkativka (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  14. 10:20Borschiv Aut. Nádr., ul. Kondry, 3
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 zavazadla do 100 km. - 5 UAH., Více než 100 km - 10 UAH.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací