• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Borschiv - Skala-Podilska - Ternopil

Ternvoyage
Odjezdy: 13 Června, 14 Června, 15 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června
  1. 12:00Borschiv Aut. Nádr., ul. Kondry, 3
  2. 12:10Mushkativka (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  3. 12:20Ivankiv (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  4. 12:30Skala-Podilska Autobusová zastávka, poblíž pomníku děla
  5. 12:53Losyach (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  6. 13:06Davydkivtsi (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  7. 13:12Kolyndyany Autobusová zastávka
  8. 13:25Zavodske (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  9. 13:35Chortkiv Aut. Nádr., ul. Копичинецька,22
  10. 13:46Oryshkivtsi (Gusyatinskiy r-n) Autobusová zastávka
  11. 13:55Kopychyntsi Aut. Nádr., ul. Chortkyvska 46
  12. 14:35Terebovlya Aut. Nádr., ul. Knjazja Vasylka, 75
  13. 15:20Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 zavazadla do 100 km. - 5 UAH., Více než 100 km - 10 UAH.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací