• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chortkiv - Bydaniv - Ternopil (11:10)

Ternvoyage
Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp
  1. 11:10Chortkiv Aut. Nádr., ul. Kopychinесka, 15
  2. 11:37Bilobozhnytsya Autobusová zastávka
  3. 11:42Rydoduby Autobusová zastávka
  4. 11:51Kosiv (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  5. 12:04Verbivtsi (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  6. 12:13Bydaniv (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  7. 12:23Dolyna (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  8. 12:33Pidgaychiky (Terebovlyanskiy r-n) Autobusová zastávka
  9. 12:50Terebovlya Aut. Nádr., ul. Knjazja Vasylka, 75
  10. 13:35Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 zavazadla do 100 km. - 5 UAH., Více než 100 km - 10 UAH.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací