• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Izmail - Praha

ANDANAS TRANS
Odjezdy: 19 Června, 21 Června, 23 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 3 Července, 5 Července, 7 Července, 10 Července
  1. 05:40Izmail Aut. Nádr., ul. Pushkina, 70
  2. 07:30Tatarbunary Aut. Nádr., ul. Stepova 2
  3. 09:30Bilhorod-Dnistrovskyi Aut. Nádr.
  4. 10:30Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  5. 14:00Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  6. 16:45Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  7. 19:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  8. 21:30Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  9. 23:45Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 00:40Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 02:45Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 02:50Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 06:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 07:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  15. 09:15Ostrava Čerpací stanice "EvroOil", 368 km D1
  16. 10:50Olomouc ul. Sladkovského, 142/37
  17. 12:30Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  18. 15:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  • Dopravce: ANDANAS TRANS
  • Zavazadla: Zavazadla do 50 kg zdarma, každé další 2 EUR za 1 kg
  • Slevy: 30% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací