• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Izmail

ANDANAS TRANS
Odjezdy: 2 Zář, 3 Zář, 4 Zář, 5 Zář, 6 Zář, 7 Zář, 8 Zář, 9 Zář, 10 Zář, 11 Zář
  1. 18:30Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  2. 21:50Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  3. 23:20Olomouc ul. Sladkovského, 142/37
  4. 00:40Ostrava Čerpací stanice "EvroOil", 368 km D1
  5. 02:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  6. 04:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 08:00Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 10:00Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 11:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 12:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 14:30Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  12. 16:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  13. 19:10Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  14. 21:50Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  15. 01:20Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  16. 02:05Bilhorod-Dnistrovskyi Aut. Nádr.
  17. 04:10Tatarbunary Aut. Nádr., ul. Stepova 2
  18. 06:00Izmail Aut. Nádr., ul. Pushkina, 70
  • Dopravce: ANDANAS TRANS
  • Zavazadla: Zavazadla do 50 kg zdarma, každé další 2 EUR za 1 kg

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací