Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Mariupol (Berdyansk) - Kolobrzeg

SV TRANS
Odjezdy: 5 Června, 6 Června, 7 Června, 8 Června, 9 Června, 10 Června, 11 Června, 12 Června, 13 Června, 14 Června
  1. 14:30Mariupol pr. Budivelnykiv , 125
  2. 16:00Berdyansk Aut. Nádr., ave. Zahidniy 4
  3. 17:00Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
  4. 17:25Tokmak ul.Gogolya 93
  5. 19:00Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  6. 20:45Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  7. 22:00Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Loktukhova, 3 (ul. Sirenka, 3)
  8. 00:45Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  9. 01:20Svitlovodsk Aut. Nádr., ul. Ehorova 2
  10. 02:20Chyhyryn Aut. Nádr., ul. Cherkaska, 12
  11. 03:35Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  12. 04:15Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka 12
  13. 05:35Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
  14. 07:00Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36 (pod mostem)
  15. 07:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  16. 09:45Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  17. 11:05Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  18. 12:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  19. 13:50Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  20. 17:20Dolhobychuv celnice (PL-UA)
  21. 18:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  22. 22:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  23. 01:50Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
  24. 02:40Ostroda Aut. Nádr., ul. Słowackiego 14
  25. 03:55Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
  26. 05:15Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  27. 06:10Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  28. 08:05Slupsk Aut. Nádr. ul. Jozefa Pilsudskiego 74
  29. 09:25Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  30. 10:15Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  • Dopravce: SV TRANS
  • Doplňující informace: Transportation of the assembled bicycle - 200 UAH. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 jed. do 30 kg (80x50x50) - zdarma. Extra zavazadla do 30 kg / 0,2 m² - 10% z ceny jízdenky. Příruční zavazadla do 5 kg (60x40x20) - zdarma
  • Slevy: 25% Ditě od 2-8 let
    100% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací