DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kolobrzeg - Sievierodonetsk

SV TRANS
Odjezdy: 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub, 14 Dub, 15 Dub, 16 Dub
  1. 13:10Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  2. 14:10Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  3. 15:20Slupsk Aut. Nádr. ul. Jozefa Pilsudskiego 74
  4. 17:10Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  5. 18:10Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  6. 19:15Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
  7. 20:30Ostroda Aut. Nádr., ul. Słowackiego 14
  8. 21:15Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
  9. 00:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  10. 04:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 06:40Dolhobychuv celnice (PL-UA)
  12. 07:20Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
  13. 10:30Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  14. 11:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  15. 13:20Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  16. 14:40Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  17. 17:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  18. 18:30Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  19. 18:55Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36 (pod mostem)
  20. 19:30Boryspil Letiště
  21. 19:50Boryspil Aut. Nádr., Makdonalds, ul.Kievskiy Shlyah 67
  22. 21:40Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  23. 22:25Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  24. 00:40Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  25. 02:45Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  26. 03:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  27. 03:40Chuhuiv ul. Charkovskaja 133
  28. 05:25Izium ul. Paromnaja 1
  29. 06:30Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna 47
  30. 07:00Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mašinostroitelej 28
  31. 07:40Kostiantynivka (Donetsk obl.) Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho 106
  32. 08:25Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv 5
  33. 09:30Sievierodonetsk Aut. Nádr., Khimikiv 61 pl.
  • Dopravce: SV TRANS
  • Doplňující informace: Transportation of the assembled bicycle - 200 UAH. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 jed. do 30 kg (80x50x50) - zdarma. Extra zavazadla do 30 kg / 0,2 m² - 10% z ceny jízdenky. Příruční zavazadla do 5 kg (60x40x20) - zdarma
  • Slevy: 25% Ditě od 2-8 let
    100% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací