• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Zielona Gora

Prykarpatskyy Express
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 14:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  2. 15:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  3. 16:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  4. 17:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  5. 19:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  6. 22:00Shehyni celnice (UA-PL)
  7. 22:10Medyka celnice (PL-UA)
  8. 00:20Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 03:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 04:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  11. 05:10Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  12. 06:30Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  13. 08:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  14. 09:30Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  15. 10:30Lubin Aut. Nádr., ul. Marii Skłodowskiej-Curie, 12
  16. 12:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed - check price with the carrier. Transportation of bicycles, baby-prams only in folded condition - check price with the carrier. Transportation of wheelchairs only in folded condition - free. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (90x45x25) a příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma. Je možná přeprava dalších zavazadel - obraťte se na dopravce. Možnost změnit datum cesty: zdarma, nejpozději 24 hodin před odjezdem, ne více než 1 krát.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    20% Děti 10-12 let
    50% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací