Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zielona Gora - Chernivtsi

  1. 13:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  2. 14:30Lubin železniční stanice
  3. 15:10Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  4. 17:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  5. 18:40Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  6. 20:00Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
  7. 20:40Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  8. 22:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 00:30Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 02:50Medyka celnice (PL-UA)
  11. 04:00Shehyni celnice (UA-PL)
  12. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  13. 08:40Rohatin Benzinová stanice "OKKO", ul. Mukhy, 1
  14. 10:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  15. 11:10Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  16. 12:10Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  17. 13:20Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed - check price with the carrier. Transportation of bicycles, baby-prams only in folded condition - check price with the carrier. Transportation of wheelchairs only in folded condition - free. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (90x45x25) a příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma. Je možná přeprava dalších zavazadel - obraťte se na dopravce. Možnost změnit datum cesty: zdarma, nejpozději 24 hodin před odjezdem, ne více než 1 krát.
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    20% Ditě od 10-12 let
    50% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací