Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Karlovy Vary - Kherson

  1. 10:00Karlovy Vary Zapadni 2080/2A
  2. 11:35Plzeň CAN, ul.Husova 90
  3. 13:30Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  4. 16:20Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  5. 18:35Ostrava Aut. Nádr.,Vítkovická 3083/1
  6. 19:05Bohumín CLO
  7. 19:10Chalupki CLO
  8. 20:20Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  9. 22:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 02:45Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 04:50Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 06:15Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  13. 08:10Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  14. 10:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  15. 12:15Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  16. 14:45Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  17. 16:50Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  18. 17:40Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  19. 18:20Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  20. 20:05Mykolaiv Aut. Nádr. "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  21. 20:30Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 21:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Ticket must be printed out. Bus Van Hool.
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    30% Ditě od 7-12 let
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací