• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Poltava

Terletskyi P.M.
Odjezdy: 21 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře
  1. 10:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 11:45Gorzów Wielkopolski ul. Złotego Smoka, 1, cerpanice stanice "ORLEN"
  3. 14:35Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 18:55Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  5. 21:10Lublin Aut. Nádr.,ul.Nadstawna 1 20-120
  6. 23:55Hrebenne celnice (PL-UA)
  7. 02:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  8. 04:40Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina, 39
  9. 06:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  10. 08:40Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  11. 11:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  12. 14:10Lubny Aut. Nádr., pr.Vladimirskiy, 157
  13. 16:30Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  • Dopravce: Terletskyi P.M.
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.It is allowed to cross the border for the following categories of passengers: permanent residence card, Polish card, agricultural work visa, biometrics + invitations to agriculture, international drivers, students.
  • Zavazadla: 2 ks. (40х50х50) + příruční zavazadlo - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky. Povolit přepravu psů a koček v přítomnosti všech dokumentů (v sezóně - informace potřebné k určení). Skládaný kočárek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací