• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Poltava

Terletskyi P.M.
Odjezdy: 25 Úno, 27 Úno, 29 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 10 Bře, 12 Bře, 14 Bře
  1. 10:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 11:45Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 12:55Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
  4. 14:35Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 18:55Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 21:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  7. 23:55Zosin celnice (PL/UA)
  8. 02:00Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 03:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  10. 04:40Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  11. 06:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  12. 08:40Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 11:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 14:10Lubny Aut. Nádr., pr.Vladimirskiy 157
  15. 16:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  • Dopravce: Terletskyi P.M.
  • Zavazadla: 2 ks. (40х50х50) + příruční zavazadlo - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací