Podle času
Podle ceny

Linka 374 Praha - Kishinev

Odjezdy: Čt
11:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
14:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
23:30 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
02:30 Deva Aut. Nádr. (McDonalds)
03:30 Sebes Autogara Voltrans
04:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
05:45 Fagaras B-dul Unirii 13
07:00 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
09:00 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
09:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
10:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
11:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Chisinau Aut. Nádr. "SUD" ul. Chincest 145
15:30 Chisinau Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
Dopravce: ORLAN s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 300 CZK.
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Praha - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací