Podle času
Podle ceny

Linka 374 Praha - Kishinev

Odjezdy: 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro, 4 Led, 11 Led, 18 Led, 25 Led, 1 Úno, 8 Úno
11:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
14:30 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
23:30 Arad Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
02:30 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
03:30 Sebes Aut. Nádr., Voltrans
04:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
05:45 Fagaras B-dul Unirii 13
07:00 Brasov Aut. Nádr., ul. Bartolomeli 3
09:00 Onesti Aut. Nádr., Bulevardul Republicii 78
09:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
10:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
11:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Chisinau Aut. Nádr., "SUD", ul. Chincest 145
15:30 Chisinau Hotel Kishinev, bulvar Konstantin Negruti 7
Dopravce: ORLAN s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 300 CZK.
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Praha - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací