Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 374 Praha - Kishinev

11:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
14:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
23:30 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
02:30 Deva Aut. Nádr. (McDonalds)
03:30 Sebes Autogara Voltrans
04:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
05:45 Fagaras B-dul Unirii 13
07:00 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
09:00 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
09:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
10:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
11:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Chisinau Aut. Nádr. "SUD" ul. Chincest 145
15:30 Chisinau Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
Dopravce: ORLAN s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 300 CZK.
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Praha - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací