Podle času
Podle ceny

Linka 374 Kishinev - Praha

Odjezdy: So
09:00 Chisinau Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
10:00 Chisinau Aut. Nádr. "SUD" ul. Chincest 145
13:30 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
16:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
17:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
19:30 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
20:30 Fagaras B-dul Unirii 13
21:45 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
22:45 Sebes Autogara Voltrans
23:50 Deva Aut. Nádr. (McDonalds)
02:45 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
10:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
12:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: ORLAN s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 300 CZK.
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Chisinau - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací