Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 374 Kishinev - Praha

09:00 Chisinau Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
10:00 Chisinau Aut. Nádr. "SUD" ul. Chincest 145
13:30 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
16:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
17:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
19:30 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
20:30 Fagaras B-dul Unirii 13
21:45 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
22:45 Sebes Autogara Voltrans
23:50 Deva Aut. Nádr. (McDonalds)
02:45 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
10:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
12:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: ORLAN s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 300 CZK.
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Chisinau - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací