• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lodz - Kyiv

  1. 16:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  2. 19:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  3. 20:30Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 9
  4. 23:00Dolhobychuv celnice (PL-UA)
  5. 01:00Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
  6. 01:40Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska, 3
  7. 02:35Radekhiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Vytkivska 21
  8. 03:30Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  9. 03:50Radyvyliv Aut. Nádr. ul. Nevskogo 90
  10. 04:40Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  11. 05:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 08:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 10:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Kyryliuk V.M.
  • Doplňující informace: Transportation of bicycles and other non-standard luggage - 300 UAH. / 50 PLN. Transportation of animals - in a special container with all the documents.
  • Zavazadla: 1 ks. (60x40x20) do 20 kg. a zavazadla do 5 kg - zdarma. Každý další - 50 UAH z Ukrajiny, 20 PLN z Polska.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací