• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Rachiv - Plzeň

VOLKs Trans
Odjezdy: 18 Června, 20 Června, 25 Června, 27 Června, 2 Července, 4 Července, 9 Července, 11 Července, 16 Července, 18 Července
  1. 10:40Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka, 118
  2. 11:40Vynohradiv (Zakarpatska oblast) Aut. Nádr., ul. Čkalova 87
  3. 12:30Irshava Aut. Nádr., ul. Gagarina 42
  4. 13:40Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova, 14/16
  5. 15:00Uzhgorod Vlak. Nádr., ul. Stantsiina, 9
  6. 15:30Uzhgorod celníce (UA-SK)
  7. 15:45Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
  8. 16:30Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna, 3
  9. 17:20Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
  10. 18:20Prešov Kosicka 2725/2
  11. 21:10Banska Bystrica Aut. Nádr. ul. 29 augusta, 37
  12. 21:40Zvolen Aut. Nádr., ul. Balkán 53
  13. 23:10Nitra Aut. Nádr., ul.Staničná 1563/1
  14. 00:30Bratislava Aut. Nádr. "Mlynske Nivy"
  • Dopravce: VOLKs Trans
  • Doplňující informace: Transportation of bicycles - assembled in a case. Transportation of animals - in the cabin with a separate seat, ticket price. Transportation of a baby carriage - in assembled form.
  • Zavazadla: 1 ks. (60x40x20) do 30 kg. a zavazadla do 7 kg - zdarma. Každý další - 100CZK

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací