• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Rachiv - Plzeň

VOLKs Trans
Odjezdy: 1 Bře, 8 Bře, 15 Bře, 22 Bře, 29 Bře, 5 Dub, 12 Dub, 19 Dub, 26 Dub, 3 Kvě
  1. 08:00Rachiv Aut. Nádr., ul. Privokzalna 11
  2. 09:40Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
  3. 10:40Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
  4. 11:40Vynohradiv Aut. Nádr., ul. Čkalova 87
  5. 12:30Irshava Aut. Nádr., ul. Gagarina 42
  6. 13:40Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
  7. 15:00Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  8. 16:10Uzhgorod celníce (UA-SK)
  9. 16:15Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
  10. 16:30Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
  11. 17:30Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
  12. 18:20Prešov Kosicka 2725/2
  13. 21:10Banska Bystrica Aut. Nádr. ul. 29 augusta, 37
  14. 21:40Zvolen Aut. Nádr., ul. Balkán 53
  15. 23:10Nitra Aut. Nádr., ul.Staničná 1563/1
  16. 00:30Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy
  17. 01:20Brodske celnice (CZ-SK)
  18. 01:25Lanzhot celnice (CZ)
  19. 02:30Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  20. 05:40Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  21. 07:00Plzeň CAN, ul.Husova 90
  • Dopravce: VOLKs Trans
  • Doplňující informace: Transportation of bicycles - assembled in a case. Transportation of animals - in the cabin with a separate seat, ticket price. Transportation of a baby carriage - in assembled form.
  • Zavazadla: 1 ks. (60x40x20) do 30 kg. a zavazadla do 7 kg - zdarma. Každý další - 100CZK
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    15% Důchodce od 60 let
    30% Děti 7-11 let
    50% Děti 2-6 let
    70% Děti 0-1 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací