DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzeň - Rachiv

VOLKs Trans
Odjezdy: 7 Dub, 14 Dub, 21 Dub, 28 Dub, 5 Kvě, 12 Kvě, 19 Kvě, 26 Kvě, 2 Června, 9 Června
  1. 09:20Plzeň CAN, ul.Husova 90
  2. 10:50Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  3. 14:00Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  4. 15:00Lanzhot celnice (CZ)
  5. 15:05Brodske celnice (CZ-SK)
  6. 16:00Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy
  7. 17:20Nitra Aut. Nádr., ul.Staničná 1563/1
  8. 18:50Zvolen Aut. Nádr., ul. Balkán 53
  9. 19:20Banska Bystrica Aut. Nádr. ul. 29 augusta, 37
  10. 22:00Prešov Kosicka 2725/2
  11. 23:00Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
  12. 23:59Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
  13. 01:10Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
  14. 02:50Uzhgorod celníce (UA-SK)
  15. 03:10Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  16. 04:40Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
  17. 06:10Irshava Aut. Nádr., ul. Gagarina 42
  18. 07:00Vynohradiv Aut. Nádr., ul. Čkalova 87
  19. 08:00Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
  20. 09:00Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
  21. 10:20Rachiv Aut. Nádr., ul. Privokzalna 11
  • Dopravce: VOLKs Trans
  • Doplňující informace: Transportation of bicycles - assembled in a case. Transportation of animals - in the cabin with a separate seat, ticket price. Transportation of a baby carriage - in assembled form.
  • Zavazadla: 1 ks. (60x40x20) do 30 kg. a zavazadla do 7 kg - zdarma. Každý další - 100CZK
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    15% Důchodce od 60 let
    30% Děti 7-11 let
    50% Děti 2-6 let
    70% Děti 0-1 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací