• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Szczecin

TocoBus
Odjezdy: 1 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře, 11 Bře
  1. 01:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho), 1
  2. 02:40Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 04:15Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  4. 05:00Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  5. 06:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  6. 08:20Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  7. 11:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  8. 12:40Lityn Aut. Nádr., ul. B. Khmelnytskoho, 7 (Radianska)
  9. 14:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  10. 14:50Volochysk Obchvat dálnice, křižovatka ul. Kopaczivska a Obizdna
  11. 15:10Pidvolochysk Obchvat dálnice, cerpací stanice "Liuks"
  12. 16:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  13. 16:50Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  14. 19:00Lviv Aut. Zastavka, вlízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 11 (Vlak.Nádr.)
  15. 21:40Shehyni celnice (UA-PL)
  16. 22:10Medyka celnice (PL-UA)
  17. 23:05Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  18. 00:15Tarnow Cerpací stanice "Shell", ul. Nowodąbrowska, 139
  19. 01:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  20. 02:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  21. 04:05Opole Cerpaci stanice "ORLEN", ul. Krapkowicka, 18C
  22. 06:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  23. 06:35Legnica Cerpací stanice "Lotos", ul. Nowodworska, 30A
  24. 07:15Lubin Cerpací stanice "Orlen", ul. Leśna, 2
  25. 07:50Polkowice Cerpací stanice "Lotos", ul. Działkowa, 5
  26. 08:10Nowa Sol Cerpací stanice "Lotos"
  27. 08:30Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  28. 09:20Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  29. 11:30Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  30. 12:20Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: TocoBus
  • Doplňující informace: Possible route transfer. Folded bicycles and child strollers can be transported in case of free space. Check with the carrier for information. Animals are forbidden. All passengers are insured during the trip.
  • Zavazadla: 2ks.(20x40x60)zdarma. Další zavazadla, pokud je k dispozici volný prostor. Maximálně 50 kg / osoba.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací