• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kherson

TocoBus
Odjezdy: 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 9 Srp, 10 Srp, 11 Srp, 12 Srp
  1. 13:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 14:30Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  3. 15:40Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  4. 17:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  5. 20:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  6. 22:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  7. 23:55Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 05:30Medyka celnice (PL-UA)
  9. 07:30Shehyni celnice (UA-PL)
  10. 08:40Lviv Placené parkování poblíž pizzerie "Pizza 0-24", ul. Chernivetska, 21 (Vlak. Nádr.)
  11. 10:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  12. 11:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  13. 11:40Pidvolochysk Obchvat dálnice, cerpací stanice "Liuks"
  14. 11:55Volochysk Obchvat dálnice, křižovatka ul. Kopaczivska a Obizdna
  15. 13:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  16. 14:00Lityn Aut. Nádr., ul. B. Khmelnytskoho, 7 (Radianska)
  17. 15:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  18. 17:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  19. 19:20Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  20. 20:10Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  21. 20:40Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  22. 23:00Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  23. 23:50Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: TocoBus
  • Doplňující informace: Possible route transfer. Folded bicycles and child strollers can be transported in case of free space. Check with the carrier for information. Animals are forbidden. All passengers are insured during the trip.
  • Zavazadla: 2ks.(20x40x60)zdarma. Další zavazadla, pokud je k dispozici volný prostor. Maximálně 50 kg / osoba.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací