• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Wroclaw

  1. 08:45Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 11:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  3. 12:05Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  4. 13:00Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose, 42
  5. 13:45Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
  6. 14:20Ostrog Aut. Nádr., ul. Nezavisimosti 166/104
  7. 15:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 18:15Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  9. 21:05Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 21:30Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 00:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 02:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  13. 05:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  • Dopravce: FOP Melnik
  • Doplňující informace: Carriage of animals and disassembled bicycles are allowed. Please have two copies of the printed ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky
  • Slevy: 15% Děti 7-12 let
    50% Děti 0-7 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací