Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Krakow - Plzeň (5)

Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Odjezdy: 12 Června, 19 Června, 26 Června, 3 Července, 10 Července, 17 Července, 24 Července, 31 Července, 7 Srp, 14 Srp
  1. 06:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 07:20Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:20Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  4. 10:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  5. 13:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  6. 14:50Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
  7. 15:40Nemyriv v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  8. 16:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  9. 16:50Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  10. 17:50Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  11. 19:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  12. 21:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  13. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  14. 23:10Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  15. 01:30Shehyni celnice (UA-PL)
  16. 01:35Medyka celnice (PL-UA)
  17. 06:40Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  18. 07:15Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
  19. 07:45Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  20. 08:10Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  21. 08:40Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  22. 09:00Ostrava Svinov vlak. nádr., ul. Peterkova
  23. 10:25Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
  24. 11:45Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  25. 14:25Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  26. 15:30Rokycany Čerpací stanice Shell, E50 Dálnice D5
  27. 15:45Plzeň CAN, ul.Husova 90
  • Dopravce: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
  • Doplňující informace: Ticket can be shown on mobile. Animals cannot be transported.
  • Zavazadla: 2 kusy do 30 kg (40x60x90) zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Jízdní kola, invalidní vozíky a dětské kočárky nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    15% Skupina 5 osob
    20% Děti 7-15
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací