DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Szczecin

Lux-reisen BIS
Odjezdy: 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub
  1. 06:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 07:20Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:20Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  4. 10:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  5. 13:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  6. 14:50Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
  7. 15:40Nemyriv v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  8. 16:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  9. 16:50Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  10. 17:50Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  11. 19:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  12. 20:15Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  13. 20:30Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  14. 21:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  15. 22:40Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  16. 23:55Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  17. 03:10Shehyni celnice (UA-PL)
  18. 03:15Medyka celnice (PL-UA)
  19. 03:35Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
  20. 05:10Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  21. 06:30Tarnow čerpací stanice"Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  22. 08:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  23. 09:25Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  24. 10:35Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  25. 11:25Radomsko Aut. Nádr. ul. Reymonta 53,
  26. 12:20Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  27. 13:25Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  28. 15:20Kalisz Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
  29. 16:20Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  30. 17:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  31. 19:10Chodzież ul. Strzelecka 24
  32. 19:45Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Student (ISIC)
    15% Skupina 5 osob
    20% Děti 7-15
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací