Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Krakow - Plzeň

  1. 06:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 07:20Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:20Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  4. 10:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  5. 13:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  6. 14:50Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
  7. 15:40Nemyriv v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  8. 16:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  9. 16:50Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  10. 17:50Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  11. 19:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  12. 21:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  13. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  14. 23:10Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  15. 23:59Shehyni celnice (UA-PL)
  16. 00:10Medyka celnice (PL-UA)
  17. 08:25Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
  18. 09:15Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  19. 09:45Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  20. 10:20Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  21. 10:40Ostrava Svinov vlak. nádr., ul. Peterkova
  22. 12:15Olomouc Sladkovského 142/37
  23. 13:35Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  24. 16:50Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  25. 17:55Rokycany Čerpací stanice Shell, E50 Dálnice D5
  26. 18:10Plzeň CAN, ul.Husova 90
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Student (ISIC)
    15% Skupina 5 osob
    20% Děti 7-15
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací