• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Chernihiv

Pishchanske ATP 10540/Naszbus
Odjezdy: 12 Zář, 16 Zář, 18 Zář, 20 Zář, 22 Zář, 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 1 Říj
  1. 10:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 11:20Jarocin ul. Sienkiewicza, 35
  3. 12:20Ostrow Wielkopolski Centrum Przesiadkowe
  4. 13:00Kalisz Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
  5. 14:10Sieradz Aut. nádr., ul. Jana Pawła II 20
  6. 15:30Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  7. 18:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  8. 22:45Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 00:35Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 02:45Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  11. 04:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 06:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 09:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 11:40Chernihiv Aut. Nádr., pr. Peremohy, 3
  • Dopravce: Pishchanske ATP 10540/Naszbus
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček až do 30 kg. (60x40x40) - zdarma, dalsi kg 4PLN

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací