• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kherson

TocoBus
Odjezdy: 19 Dub, 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub, 28 Dub, 29 Dub
  1. 15:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 18:10Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  3. 20:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  4. 21:50Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  5. 23:20Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  6. 05:30Medyka celnice (PL-UA)
  7. 07:30Shehyni celnice (UA-PL)
  8. 08:40Lviv Aut. Zastavka, вlízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 11 (Vlak.Nádr.)
  9. 10:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  10. 11:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  11. 11:40Pidvolochysk Obchvat dálnice, cerpací stanice "Liuks"
  12. 11:55Volochysk Obchvat dálnice, křižovatka ul. Kopaczivska a Obizdna
  13. 13:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  14. 14:00Lityn Aut. Nádr., ul. B. Khmelnytskoho, 7 (Radianska)
  15. 15:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  16. 17:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  17. 19:20Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  18. 20:10Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  19. 20:40Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  20. 23:00Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  21. 23:50Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: TocoBus
  • Doplňující informace: Possible route transfer. Folded bicycles and child strollers can be transported in case of free space. Check with the carrier for information. Animals are forbidden. All passengers are insured during the trip.
  • Zavazadla: 2 zavazadla (20x40x60) zdarma. Další zavazadla, pokud je k dispozici volný prostor. Maximálně 50 kg / osoba. V případě volného prostoru mohou být kola a kočárky přepravovány, pokud jsou složeny. Kola pro invalidy nelze přepravovat. Zvířata jsou zakázána.
  • Slevy: 15% Vojáci ATO

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací