• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmelnytskyi - Chernivtsi - Swiebodzin

Lux-reisen BIS
Odjezdy: 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě, 19 Kvě, 20 Kvě, 21 Kvě, 22 Kvě, 23 Kvě, 24 Kvě, 25 Kvě
  1. 12:20Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  2. 13:25Dunaivtsi Aut. zastavka "Kruhu"
  3. 14:50Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  4. 15:25Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  5. 17:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  6. 17:50Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  7. 18:40Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  8. 19:45Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  9. 20:25Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  10. 21:00Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  11. 21:20Bolekhiv Autobusová zastávka, pl. Ivana Franka
  12. 21:50Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  13. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  14. 02:10Shehyni celnice (UA-PL)
  15. 03:15Medyka celnice (PL-UA)
  16. 05:20Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  17. 05:55Debica Čerpací stanice "BP", ul. 23 Sierpnia 1
  18. 06:30Tarnow Čerpací stanice "LOTOS", ul. Krakowska, 105
  19. 06:55Brzesko Čerpací stanice "Hotel Jaga", ul. Tadeusza Kościuszki 90
  20. 08:30Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  21. 09:15Strzelce Opolskie Čerpací stanice "ORLEN", ul. Krakowska 52
  22. 09:55Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  23. 10:25Brzeg Čerpací stanice "ORLEN", ul. Władysława Łokietka, 4
  24. 10:40Olawa Čerpací stanice
  25. 11:25Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  26. 12:40Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  27. 13:15Lubin ul. Marii Skłodowskiej - Curie 12, supermarket ALDI
  28. 14:20Nowa Sol Žádost o zastavení
  29. 14:55Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  30. 15:50Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  31. 17:20Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  32. 19:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací