• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Swinoujscie

Ternvoyage
Odjezdy: 18 Dub, 19 Dub, 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 23 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub
  1. 00:30Yagodyn celnice (UA-PL)
  2. 06:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  3. 07:00Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  4. 09:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  5. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 16:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 18:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 22:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 00:40Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 02:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  11. 05:35Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  12. 07:45Lodz Aut. Nádr., ave. Włókniarzy, 227
  13. 12:20Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  14. 14:40Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  15. 16:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  16. 18:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Děti 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací