• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Szczecin

Ternvoyage
Odjezdy: 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře
  1. 06:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 07:00Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  3. 09:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  4. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 16:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  6. 18:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  7. 22:05Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  8. 00:30Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 01:00Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 04:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 05:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  12. 07:00Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  13. 08:15Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  14. 09:25Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  15. 11:20Nowa Sol 19 Zjednoczenia str.
  16. 12:00Zielona Gora ul. Dworcowa, 1
  17. 13:15Slubice Aut. Nádr., ul. Akademicka 1
  18. 13:50Kostrzyn nad Odrą Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
  19. 15:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  20. 17:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Děti 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací