• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzeň - Kovel

Lux-reisen BIS
Odjezdy: 1 Srp, 2 Srp, 4 Srp, 6 Srp, 8 Srp, 10 Srp, 12 Srp, 14 Srp, 16 Srp, 18 Srp
  1. 17:00Plzeň Aut. Nádr., ul. Husova, 90
  2. 17:15Rokycany Čerpací stanice Shell, E50 Dálnice D5
  3. 19:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  4. 20:20Jihlava ul. Pávov, 104
  5. 22:00Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  6. 23:15Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského, 142/37
  7. 00:40Ostrava Vlak. Nádr. "Svinov", ul. Peterkova
  8. 00:55Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  9. 01:15Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  10. 01:50Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  11. 02:35Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
  12. 09:15Medyka celnice (PL-UA)
  13. 11:05Shehyni celnice (UA-PL)
  14. 13:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  15. 14:20Radekhiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Vytkivska 21
  16. 15:00Gorokhiv Čerpací stanice "WOG", ul. Lucka 47
  17. 16:15Lutsk Cerpaci stanice "Ukr-Petrol", ul. Karpenka-Karoho, 1А
  18. 17:25Kovel Čerpací stanice "UPG", ul. Sahaidachnoho, 5-g
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg(60*40*20)-zdarma, dalsi 10%
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací