• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Cherkasy - Pila

  1. 09:00Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  2. 09:30Cherkasy Aut. Nádr., ul. Smilyanska, 166A
  3. 10:05Smila Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 111
  4. 10:55Shpola Shpola autobusové nádraží st. Hrdinové Kruty, 64
  5. 11:35Zvenyhorodka Aut. Nádr. ul. Shevchenko 1a
  6. 12:20Talne Aut. Nádr., ul. Soborna 150
  7. 13:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  8. 14:50Gaisyn Nákupní centrum "Europeyskiy", ul. 1 Travnia, 70A
  9. 15:40Nemyriv V blízkosti obchodu "ATB", ul. Gorkogo, 82
  10. 16:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  11. 19:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  12. 20:15Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  13. 20:30Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  14. 21:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  15. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  16. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  17. 02:10Shehyni celnice (UA-PL)
  18. 03:15Medyka celnice (PL-UA)
  19. 03:35Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska, 36
  20. 05:10Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  21. 06:30Tarnow Čerpací stanice "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  22. 08:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  23. 09:00Olkusz Čerpací stanice "Circle K", ul. Sławkowska 32
  24. 09:25Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  25. 10:35Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  26. 11:25Radomsko Aut. Nádr. ul. Reymonta 53,
  27. 12:20Piotrkow Trybunalski ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 12
  28. 13:25Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  29. 15:20Kalisz Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
  30. 16:20Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  31. 16:55Wrzesnia Čerpací stanice "BP", Sikorskiego, Plac Gen. Władysława 31
  32. 17:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  33. 19:10Chodzież ul. Strzelecka 24
  34. 19:45Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací