• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Dnipro - Lubny

Avtoekspres-Dnipro
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář
  1. 09:50Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  2. 09:55Dnipro Zastávka "Pałac Kultury", ul. Orlovska
  3. 10:40Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., al. Swobody, 86
  4. 11:20Verkhnodniprovsk Aut. Nádr., ul Titova, 10
  5. 13:25Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  6. 14:35Globyne Aut. Nádr. Globyne
  7. 15:15Semenivka (Poltavska obl.) Aut. Nádr. Semenivka
  8. 15:45Khorol Aut. Nádr.
  9. 16:00Khorol Aut. Nádr. 2, ul. Glybokodolinna, 27
  10. 16:45Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskyi, 157

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací