• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzeň - Cherkasy

Lux-reisen BIS
Odjezdy: 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj
  1. 17:00Plzeň Aut. Nádr., ul. Husova, 90
  2. 17:15Rokycany Čerpací stanice Shell, E50 Dálnice D5
  3. 19:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  4. 20:20Jihlava ul. Pávov, 104
  5. 22:00Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  6. 23:15Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského, 142/37
  7. 00:40Ostrava Vlak. Nádr. "Svinov", ul. Peterkova
  8. 00:55Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  9. 01:25Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  10. 01:50Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  11. 02:35Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
  12. 09:15Medyka celnice (PL-UA)
  13. 10:05Shehyni celnice (UA-PL)
  14. 13:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  15. 14:45Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  16. 15:45Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  17. 18:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  18. 21:05Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  19. 21:40Nemyriv V blízkosti obchodu "ATB", ul. Gorkogo, 82
  20. 22:25Gaisyn Nákupní centrum "Europeyskiy", ul. 1 Travnia, 70A
  21. 23:25Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  22. 01:15Talne Aut. Nádr., ul. Soborna 150
  23. 02:05Zvenyhorodka Aut. Nádr. ul. Shevchenko 1a
  24. 03:05Shpola Shpola autobusové nádraží st. Hrdinové Kruty, 64
  25. 04:05Smila Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti, 109
  26. 04:40Cherkasy Aut. Nádr., ul. Smilyanska, 166A
  27. 05:00Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg(60*40*20)-zdarma, dalsi 10%
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací