• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Poznan

Avtotranzit
Odjezdy: 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 15 Bře, 17 Bře, 19 Bře
  1. 07:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 09:15Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  3. 12:00Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  4. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  6. 19:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  7. 23:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  8. 02:00Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 02:35Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 05:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 06:45Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  12. 08:20Opole Vlak. Nádr., ul.Dworcowa, 1
  13. 09:45Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  14. 11:15Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  15. 12:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Avtotranzit
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (50x50x80) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Děti 0-6 let
    10% Důchodce od 60 let
    10% Nákup u pokladny №17

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací