• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Slupsk - Kamianets-Podilskiy

Terletskiy Petro
Odjezdy: 6 Kvě, 8 Kvě, 10 Kvě, 12 Kvě, 14 Kvě, 16 Kvě, 18 Kvě, 20 Kvě, 22 Kvě, 24 Kvě
  1. 06:40Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  2. 08:00Wejherowo Aut. Nádr. ul. Kwiatowa, 15
  3. 08:50Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  4. 09:50Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  5. 13:10Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  6. 14:20Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  7. 15:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  8. 16:40Plock Vlak. Nádr., ul. Dworcowa 46
  9. 18:45Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  10. 20:00Grójec ul.Armii Krajowei, supermarket "Kaufland"
  11. 23:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  12. 02:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  13. 04:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  14. 05:00Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska, 3
  15. 06:30Lviv Aut. Zastavka, naproti obchodní dům "Skrynia" (blízko parkoviště)
  16. 07:45Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska, 2
  17. 09:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  18. 09:50Terebovlya Aut. Nádr., ul. Knjazja Vasylka, 75
  19. 10:50Chortkiv Aut. Nádr., ul. Копичинецька,22
  20. 15:10Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Dopravce: Terletskiy Petro
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. (40х50х50) + příruční zavazadlo - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky. Povolit přepravu psů a koček v přítomnosti všech dokumentů (v sezóně - informace potřebné k určení). Skládaný kočárek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací