• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Verkhovyna - Wroclaw

Modultrans
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 10:30Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho, 3
  2. 12:00Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoi Sotni, 13
  3. 13:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  4. 14:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  5. 15:20Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  6. 16:10Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  7. 16:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  8. 18:15Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 18:45Lviv Vlak. Nádr., pl. Dvirtseva, v blízkosti PIZZA 0-24
  10. 20:50Shehyni celnice (UA-PL)
  11. 21:00Medyka celnice (PL-UA)
  12. 21:35Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  13. 23:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 00:20Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  15. 01:15Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 03:25Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  17. 03:55Brzeg ul. Szymanowskiego, 15
  18. 04:25Olawa Autobusová zastávka, O. Franzishek, otec Prelat F. Kutrovsky 76, poblíž McDonald's
  19. 04:40Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací