• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Szczecin) Poznan - Kherson

  1. 01:35Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 02:05Wrzesnia Aut. Nádr., ul. Kolejowa, 2
  3. 02:50Konin Vlak. Nádr.
  4. 04:45Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  5. 07:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 07:45Grójec Aut. zastavka Urzad Pocztowy(UPT), av. Niepodległości, 6
  7. 09:00Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 8
  8. 10:00Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  9. 11:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 11:50Zamosc Čerpací stanice "BP", ul. Legionów, 10
  11. 14:35Hrebenne celnice (PL-UA)
  12. 16:40Rava Ruska celnice (UA-PL)
  13. 18:00Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  14. 18:30Lviv Aut. zastavka, kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho)
  15. 19:25Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska, 2
  16. 20:50Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  17. 21:40Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  18. 21:55Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  19. 23:20Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  20. 00:05Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  21. 00:40Lityn Aut. Nádr., ul. B. Khmelnytskoho, 7 (Radianska)
  22. 01:20Vinnytsia ul. Kyivska, 8 (náměstí naproti nástupištím autobusového nádraží)
  23. 01:55Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  24. 02:55Gaisyn Nákupní centrum "Europeyskiy", ul. 1 Travnia, 70A
  25. 04:00Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  26. 07:30Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  27. 09:50Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  28. 10:40Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: FOP Smilskyi M.M.
  • Doplňující informace: The bus may be changed in Ternopil. You can show ticket on the mobile.Transportation of animals and children prams is possible for a fee. Transportation of bicycles and people with disabilities - no
  • Zavazadla: 1ks.do 15kg (60x40x20) - zdarma, každe dalši do 15 kg 0.25m - 5EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací