• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Lviv (inside)

FOP Smilskyi M.M.
Odjezdy: 2 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 11 Srp, 12 Srp, 14 Srp, 15 Srp, 17 Srp, 18 Srp
  1. 17:15Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 18:40Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 20:00Kobleve Aut. Zastavka, ul. Odeska, 4, "BRSM"
  4. 21:00Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  5. 01:10Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  6. 01:55Gaisyn Nákupní centrum "Europeyskiy", ul. 1 Travnia, 70A
  7. 02:40Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  8. 04:00Vinnytsia ul. Kyivska, 8 (náměstí naproti nástupištím autobusového nádraží)
  9. 04:55Lityn Aut. Nádr., ul. B. Khmelnytskoho, 7 (Radianska)
  10. 05:40Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  11. 06:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  12. 07:20Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  13. 07:40Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  14. 08:40Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  15. 09:35Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska, 2
  16. 10:50Lviv Aut. zastavka, kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho)
  17. 11:20Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  • Dopravce: FOP Smilskyi M.M.
  • Doplňující informace: The bus may be changed in Ternopil. You can show ticket on the mobile.Transportation of animals and children prams is possible for a fee. Transportation of bicycles and people with disabilities - no
  • Zavazadla: 1ks.do 15kg (60x40x20) - zdarma, každe dalši do 15 kg 0.25m - 5EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací