• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Kolobrzeg

  1. 07:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 07:15Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  3. 09:15Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  4. 12:00Pyriatyn Aut. Nádr., ul. Chervonoarmejska 154
  5. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 01:30Shehyni celnice (UA-PL)
  10. 01:35Medyka celnice (PL-UA)
  11. 04:50Nisko Plac Wolności
  12. 05:05Stalowa Wola Čerpací stanice "LOTOS", Aleja Jana Pawła II 18, 37-450 Stalowa Wola
  13. 05:50Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  14. 06:25Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  15. 07:25Kielce ul. Żelazna, v blízkosti hlavní pošty
  16. 08:50Radom Zolkiewskiego, 12 26-600 parking v blízkosti čerpací stanice Orlen a Bedronka Shop
  17. 09:50Grójec Armii Krajowei 41, "ORLEN"
  18. 10:55Sochaczew Plac Square Dominika, u kostela
  19. 11:30Lowicz ul. Warszawska, 9a, v přední části Hostel Lowicz
  20. 12:20Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
  21. 13:20Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  22. 14:25Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  23. 15:25Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  24. 17:05Chojnice Nieżychowice 1, 89-620 АЗС ORLEN
  25. 18:10Beliy Bur 1 Kwiatowa str., 78-425 ORLEN gas station
  26. 18:35Bobolice(koszaliński,zachodniopomorskie) 19b, Koszalińska str, 76-020 Gas station ORLEN
  27. 19:35Koszalin Aut. Nádr, ul. Zwyciestwa, 1
  28. 20:20Kolobrzeg Aut. Nádr., Aleja Kolejowa, 6
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Studenti do 26 let (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací