• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Okhtyrka - Poznan - Praha

Avtotranzit
Odjezdy: 13 Června, 17 Června, 19 Června, 21 Června, 23 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 1 Července, 3 Července
  1. 06:30Okhtyrka Aut. Nádr., ul. Menzhynskoho, 6
  2. 07:05Kotelva Aut. Nádr. Pokrovskaya str, 2a
  3. 07:30Oposhnya Aut. Nádr.Panas Mirny str, 79
  4. 08:20Zinkiv (Poltavska obl.) Aut. Nádr. Vozdvyzhenskaya str, 2
  5. 09:25Gadiach Aut. Nádr. 1
  6. 10:45Lokhvytsia Aut. Nádr., ul. Heroes of Ukraine, 14A
  7. 12:00Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  8. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  9. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  10. 19:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  11. 23:40Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 01:40Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 02:00Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 05:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 06:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 08:20Opole Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  17. 09:45Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  18. 12:35Kudowa-Zdrój celnice (PL-CZ)
  19. 12:45Slone celnice (PL-CZ)
  20. 13:45Hradec Králové Aut. Nádr., Nádražní, 75/7
  21. 15:30Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  • Dopravce: Avtotranzit
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (50x50x80) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Nákup u pokladny №17
    25% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací