• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Stanycia Luganska - Warszawa

Agat
Odjezdy: 1 Led, 8 Led, 15 Led, 22 Led, 29 Led, 5 Úno, 12 Úno, 19 Úno, 26 Úno, 5 Bře
  1. 11:20Stanitsa Luganskaya Aut. Nádr., ul. Lermontova, 1
  2. 12:20Shchastia (Luhanska obl.) Aut. Nádr. ul. Republikán
  3. 12:55Novoydar (Novoajdarskyj r-n) Aut. Nadr., ul. Velykyi Shlyakh, 62
  4. 14:00Sievierodonetsk Aut. Nádr., pl. Khimikiv, 61
  5. 14:30Rubizhne (Luganska obl.) ul. Wyzwolenia, 98
  6. 15:00Kreminna (Luhanska obl.) Aut. Nádr. vul. Kooperatyvna, 50
  7. 17:04Kupiansk Aut. Nádr., ul. Kuzneczna, 1
  8. 19:20Kharkiv Aut. Nádr., Moskovskij prospekt, 299A
  9. 20:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  10. 22:45Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  11. 06:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  12. 07:45Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 09:00Novohrad-Volynskyi Čerpací stanice "WOG", trasa M-06
  14. 10:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  15. 12:00Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  16. 13:00Kovel ul. Warszawska, 1, čerpací stanice "UPG"
  17. 14:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  18. 14:40Dorohusk celnice (PL-UA)
  19. 17:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  20. 19:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  • Dopravce: Agat
  • Zavazadla: 1 szt.30 kg w cenie biletu
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací