• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Uzhgorod

Lux-reisen BIS
Odjezdy: 18 Dub, 19 Dub, 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 23 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub
  1. 07:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 07:15Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  3. 09:15Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  4. 12:00Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  5. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  6. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  7. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  8. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 00:30Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  11. 02:30Svaliava Cerpaci stanice "Market"
  12. 03:10Mukachevo Čerpací stanice "OKKO", ul. Lavkivska, 1V
  13. 04:00Uzhgorod Autobusová zastávka, pl. Svobody, 56
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací