• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Uzhgorod

  1. 06:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  2. 08:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  3. 10:45Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  4. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3
  5. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 20:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 00:30Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  10. 02:30Svaliava Cerpaci stanice "Market"
  11. 03:10Mukachevo Čerpací stanice "OKKO", ul. Lavkivska, 1V
  12. 04:00Uzhgorod Autobusová zastávka, pl. Svobody, 56
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací