• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Odessa - Burgas (promo)

Yakhnis O.M. FOP
Odjezdy: 19 Července, 28 Července, 2 Srp, 6 Srp, 11 Srp, 16 Srp, 20 Srp, 25 Srp, 3 Zář, 8 Zář
  1. 08:00Odessa ul. Vodoprovidna, 1a, "Tokio", parking
  2. 12:00Izmail s. Broska, "Bros-Anzheles"
  3. 19:30Balchik Čerpací stanice "Lafi"
  4. 19:50Albena Na kruhu
  5. 20:00Kranevo "Top Market",autobusová zastávka
  6. 20:20Zlatni pyasatsi "Upravlenie", autobusová zastávka
  7. 20:40Saints Constantine and Helena Hotel «St. Elena»
  8. 21:00Varna Cathedral Sq. (H. Botev str.), bus stop in front of Tourist Information
  9. 21:15Kamchia vidlice do Kamchia
  10. 21:30Byala Čerpací stanice u silnice
  11. 21:45Obzor Aut. Nádr., ul. Slavianska
  12. 22:20Slanchev Bryag Čerpací stanice "Shell"
  13. 22:30Nesebar hipermarket Janet
  14. 22:40Ravda supermarket Lidl
  15. 23:00Burgas Mall Burgas Plaza
  • Dopravce: Yakhnis O.M. FOP
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. All passengers are required to carefully independently study the conditions for crossing the borders. Each passenger is personally responsible for the availability of documents for crossing the border. Mandatory availability of documents confirming the purpose of the trip to the final country of destination and the presence of an insurance policy for the duration of his trip. If the passenger does not have these documents, the carrier has the right not to put the passenger on the bus! The ticket must be printed!
  • Zavazadla: Cena zahrnuje příruční zavazadlo do 7 kg. Zavazadla se platí dodatečně, pokud v zavazadlovém prostoru není volné místo: 1 kufr do 20 kg - 700 UAH. V případě překročení normy (20 kg) - počítejte jako dva zavazadla. Zaplaceno při nástupu do autobusu.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací