• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Wroclaw

Prykarpatskyy Express/Agat
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 16:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  2. 18:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  3. 19:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  4. 20:10Kalush Aut. Nádr., ul. Mykhaila Kozorisa
  5. 20:50Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  6. 21:30Stryi Čerpací Stanice "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  7. 22:40Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  8. 00:10Shehyni celnice (UA-PL)
  9. 01:30Medyka celnice (PL-UA)
  10. 03:00Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  11. 05:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 06:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  13. 07:00Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  14. 08:00Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  15. 09:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express/Agat
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg.(90x75x25) + příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Mládež 13-26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací