• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Moskva (09:00)

Soloviova L.A. FOP
Odjezdy: 21 Června, 23 Června, 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 1 Července, 3 Července, 5 Července, 7 Července
  1. 09:00Kryvyi Rih Aut. Nádr. "Terny", ul. Arsentyeva, 2B
  2. 09:15Kryvyi Rih Aut. zastávka, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky, 111
  3. 09:20Kryvyi Rih Aut. zastávka, kino "Oktyabr", ul. Musorgskoho, 18
  4. 09:25Kryvyi Rih Palác kultury pojmenoval Bogdan Khmelnitsky, ul. Vatutina, 33A
  5. 09:30Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  6. 09:50Kryvyi Rih Aut. zastávka "95 kvartal", pl. Gorkogo
  7. 10:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  8. 10:30Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti, 44A
  9. 11:25Dnipro Autobusová zastávka "KARAVAN", ul. Nyzhnodniprovska, 17
  10. 11:30Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  11. 12:10Novomoskovsk ul. Suchkova, 9
  12. 16:00Kharkiv Stanice metra "Kholodna Gora"
  13. 17:00Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  14. 17:15Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  15. 18:00Belgorod Aut. Nádr., pr. Hmelnitskoho 160
  16. 20:00Kursk Aut. Nádr., ul. 50let Oktjabrja, 120
  17. 23:00Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaya, 1
  18. 01:00Tula Aut. Nádr., Lenina, 94
  19. 02:48Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske, 160
  • Dopravce: Soloviova L.A. FOP
  • Doplňující informace: Mercedes Sprinter - 8 seats. Carriage of animals is allowed (considered individually). Who can cross the border of Russia: 1) citizens of Ukraine with a residence permit in Russia; 2) citizens of Ukraine on the first line of kinship with citizens of Russia (Children / parents / husband / wife) Have copies of relevant documents: a) a copy of the birth certificate; b) a copy of the marriage certificate; c) a copy of the passport of a citizen of Ukraine; d) if the change of surname is a copy of the marriage certificate. 3) citizens of Russia.
  • Zavazadla: 2 ks.do 25kg - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací