• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Bukovel (18:00)

  1. 18:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 19:50Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  3. 20:55Novohrad-Volynskyi ul. Shevchenka, 50 (Květinový trh)
  4. 22:20Rivne Aut. Zastavka nedaleko autobusového nádraží (apteka "Podorozhnyk"), ul. Kyivska, 77
  5. 23:10Dubno Nákupní centrum "Ricos"
  6. 23:45Radyvyliv Prodejna "Lampochka", ul. Nevskoho
  7. 00:05Brody Vlakové nádraží Brody, ul. Pryvokzalna
  8. 01:50Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  9. 03:10Rohatin Ul. Halytska, 32
  10. 03:40Burshtyn Čerpací stanice "OKKO" st. Stepana Bandery, 38a
  11. 04:00Galych Čerpací stanice "OKKO" ul. Okruzhna, 1
  12. 04:50Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  13. 05:40Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  14. 06:00Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
  15. 06:15Yaremche Vedle Aut. Nádr., ul. Svobody, 234a
  16. 06:30Tatariv Svatý. Nezávislost (obrátit se na Vorokhtu)
  17. 07:00Bukovel (Polianytsia) vedle 1. výtahu
  • Dopravce: Pavluks-Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals, wheelchairs is prohibited. Transportation of bicycles by appointment. Landing is possible with e- ticket. Child stroller can be transported.
  • Zavazadla: Za příplatek (1 jed. do 20 kg).

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací