• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin, Kolobrzeg, Slupsk - Tyachiv

TocoBus
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 09:00Kolobrzeg Aut. Nádr., Aleja Kolejowa, 6
  2. 10:00Koszalin Aut. Nádr, ul. Zwyciestwa, 1
  3. 11:40Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  4. 13:20Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
  5. 15:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 18:10Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  7. 20:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  8. 21:50Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  9. 23:20Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  10. 05:30Medyka celnice (PL-UA)
  11. 07:30Shehyni celnice (UA-PL)
  12. 08:40Lviv Placené parkování poblíž pizzerie "Pizza 0-24", ul. Chernivetska, 21 (Vlak. Nádr.)
  13. 09:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  14. 10:10Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  15. 10:50Nyzhni Vorota Aut. Nádr., ul. Narodna, 9
  16. 11:40Svaliava Aut. Nádr., ul. Kyivska, 12
  17. 12:10Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova, 14/16
  18. 13:10Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka, 118
  19. 13:30Tyachiv Aut. Nádr., ul. Maiakovskoho, 4a
  • Dopravce: TocoBus
  • Doplňující informace: Folded bicycles and child strollers can be transported in case of free space. Check with the carrier for information. Animals are forbidden. All passengers are insured during the trip.
  • Zavazadla: 2ks.(20x40x60)zdarma. Další zavazadla, pokud je k dispozici volný prostor. Maximálně 50 kg / osoba.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací