• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Ivano-Frankivsk (21:45)

Pavljuk L.V.
Odjezdy: 4 Kvě, 5 Kvě, 6 Kvě, 7 Kvě, 26 Kvě, 27 Kvě, 28 Kvě, 29 Kvě, 30 Kvě, 31 Kvě
  1. 21:45Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 23:15Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  3. 00:35Novohrad-Volynskyi Autobusová zastávka naproti autobusovým nádražím, ul. Shevchenka, 45
  4. 02:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  5. 05:55Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  6. 06:55Stryi ul. Ivana Bahrianoho, 4
  7. 07:25Morshyn Aut. Nádr., ul. I. Franka, 51A
  8. 08:05Dolyna Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 1A
  9. 08:55Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  10. 09:50Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  • Dopravce: Pavljuk L.V.
  • Doplňující informace: Transportation of animals, wheelchairs is prohibited. Transportation of bicycles by appointment. Landing is possible with e- ticket. Child stroller can be transported.
  • Zavazadla: Za příplatek (1 jed. do 20 kg).
  • Slevy: 30% Děti 0-10 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací